این هم یک روش دیگه!

اومدم از روی صفحه اول پرشین بلاگ، وبلاگ هایی که به روز شده است را یک نگاهی بندازم .چهار تا وبلاگ رفتم که کنارش نوشته بود جدید هر چهار تا وبلاگ در واقع یک وبلاگ بود.

اسم یکی اش برام عجیب بود که جز فیلتر نشده هاست وقتی باز شد دیدم بله این هم مثل سه تای دیگه است.

یک چیز جالب تر وارد جزییات یکی از این وبلاگها شدم دیدم حدود 40 تا وبلاگ دیگه داره که جز وبلاگ های من هستش و همه با همون متن 4 تای دیگه .

چند تا از اسم های جالب وبلاگهای این نویسنده : جنبش سبز، دولت سبز، نشان سبز، سرای سبز، رهروان سبز، سبز پوشان،حقیقت سبز

البته اسم های دیگری چون عروس کهکشان ، راه بی انتها و فتح المبین و ال یاسین هم جز وبلاگ های این خانم ( خدا داند خانم یا آقا) وجود داشت.

به هر جهت به تمام افکار و عقاید باید احترام گذاشت مگر اینکه خلافش ثابت بشه ابله

/ 9 نظر / 31 بازدید

و گواهی می دهیم که محمد(ص) بنده و فرستاده اوست، او را فرستاد تا فرمان وی را آشکار و و نام خدا را بر زبان راند. پس با امانت رسالت خویش را به انجام رساند و با راستی و درستی به راه خود رفت و پرچم حق را در میان ما به یادگار گذاشت، هرکس از آن پیشی گیرد از دین خارج و آن کس که از آن عقب ماند هلاک گردد و هرکس همراهش باشد رستگار شود. *امام علی ع-نهج البلاغه خطبه100*

سودابه

گاهى ديگه از اين سياست زدگى سطحى و پوپوليستى كلافه ميشم! كاش يه حزبى بود يه جريان درستى كه كار خودشو خوب انجام مى داد. ما آدم هاى بيگناه هم مي نشستيم و "صبر پيشه كرده و دنباله كار خويش"رو مى گرفتيم و مغزمون هم يه نفسى مى كشيد شايد.

هوشنگ

خوشبختانه عرصه اندیشه به درهم و دینار نیست به کمیت هم نیست و فقط و فقط به کیفیت مربوط میشه کانت یه نفر بود ابوعلی سینا و .... همه یکه بودند.

هوشنگ

سلام آدرس جدید من http://laststop.blogsky.com

فرزاد

سلام به روزم و مشتاق نگاهی...

lman

Cela parait bizarre mais ca marche vraiment ! Tu veux voir le portrait de la personne qui t'aime en secret ? Envoie ce message a 10 personnes et rend toi sur la page http://amour-en-portrait.vu.cx/ tu verras afficher le portrait de la personne qui t'aime. Tu risques d'etre surpris(e) ! ( le portrait est ressemblant a environ 90% ).

هوشنگ

سال نو مبارک

فرزاد

سلام به روزم و مشتاق نگاهي...